Medya Planlama

Tüm Medya İletişim mecralarını(Tv, Radyo,İnternet, Gazete, Açık Hava, Sinema, Alternatif Mecralar…) bir araya getirerek, reklam mesajının hedef kitleye nerede, ne zaman ve ne sıklıkta sunulacağını en doğru şekilde planlıyoruz.

Medya Satın Alma

Markanız için oluşturulan stratejik medya planlamasında yer alan mecraların fiyatlandırılmasında sizin adınıza mecra yetkilileriyle gerekli görüşmeleri gerçekleştirip; minimum maliyetle maksimum erişimi size sunuyoruz.

Pr

Şirketler, kendilerini müşterilerine en iyi şekilde ifade etmek ister. Marka olma aşamasında neler yapılacağını bilmek kadar, markayı tutundurmak ta tecrübe ister. Doğru bütünleşik iletişim çalışmaları, markanız ile müşterileriniz arasında köprü olmak en önemli görevimizdir.

Medya Pazarlama

Sunduğunuz hizmetin ya da ürününüzün satış ve pazarlamasına yönelik yapılan bütünleşik iletişim çalışmalarıdır. Buradaki amaç şirketinizle, markanızla, ürününüzle müşteriniz arasındaki etkilişimi, bağlılığı arttırmaktır.

Danışmanlık

Hedef kitleniz kim? Ürün yada hizmeti sunduğunuz kitleyle en doğru şekilde hangi mecralarda iletişim sağlayabilirsiniz? Tüm bu analizler neticesinde markanızı, ürününüzü, şirketinizi etkili iletişim yöntemlerine yönlendirmek görevimizdir.

Dijital Planlama

DİJİTAL PLANLAMA Reklam kampanyası gün, saat ve sürelerinin planlamasını, kampanyanın gerçekleştiği sürecin sonunda datalarla stratejik medya planına uygunluğunun kontrolü için yayın takibini gerçekleştiriyoruz.

Uzman Ekibimiz Her Zaman Yardım Etmeye Hazır.